Vyberte stranu

83% slovenskej populácie vlastní vernostné karty. Každý má v priemere 3. Majú zmysel?

Sú vernostné programy len technologickým výstrelkom alebo nenahraditeľným komunikačným nástrojom? Využitie robustných technologických nástrojov, identifikácia zákazníkov a ich nákupného správania prináša nový rozmer do marketingovej komunikácie.

Jeden z popredných expertov na lojalitu v Európe, Victor Efthimiades z Axiom Consulting, priblíži na podujatí RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE spôsoby, akými sa mení skúsenosť zákazníkov po uvedení okamžitých benefitov, ktoré menia kolektívne nákupné správanie prostredníctvom kampaní riadených v reálnom čase.“ približuje program Martin Kadleček, spoluorganizátor konferencie.

Victor Efthimiades, riaditeľ AXIOM Consulting, prednáša o inováciách v oblasti lojality zákazníkov študentom informatiky na Cyperskej univerzite. Zdôrazňuje dopad benefitov na skúsenosť zákazníkov, akými sú kratšie implementačné obdobie, nižšie náklady na integráciu a nižšie požiadavky na infraštruktúru, ktoré umožňujú neustále inovácie vysokofrekvenčných algoritmov spracovania transakcií.

Viac sa dozviete na unikátnej konferencii v bratislavskom hoteli LINDNER pod názvom RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE.

Konferencia sa pozrie na tri základné retailové oblasti – kamenný obchod, marketing a nové technológie. V týchto troch oblastiach rečníci predstavia inovatívne a inšpiratívne témy, ktoré určite obohatia poznanie každého účastníka.

Vstupenky sú teraz v predaji vo zvýhodnenom režime. Podrobnejšie informácie k tomuto podujatiu, ktoré sa uskutoční 11. apríla 2017, neustále pribúdajú na portáli www.archive.archive.retail-innovations.com.