Vyberte stranu

11. apríla unikátny retailový event RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE v Lindner Hotel Gallery Central v Bratislave prinesie okrem iných zaujímavostí aj nový pohľad na budúcnosť fungujúcich vernostných riešení.

Na jednom pódiu sa tu stretnú štyria špičkoví experti na vernostné programy za spoločnosti, ako sú TESCO, Nielsen, Pricewise a Axiom Consulting. Očakávajte explóziu praktických rád, názorov a skúseností z implementácie a prevádzky efektívnych vernostných riešení. Nemíňajte energiu a peniaze na primitívne a neefektívne vernostné programy. Väčšina z nich nič neprináša. Nevyužívajte svoje vernostné riešenia len na masívne poskytovanie zliav. Využite poznatky expertov s desaťročiami skúseností na reštartovanie vašich programov.

Príďte sa inšpirovať a získať informácie od expertov o vplyve okamžitých benefitov na formovanie nákupného správania, o správnom načasovaní inovácií Vášho programu a o ukazovateľoch, ktoré treba sledovať. Na tieto, ale aj iné otázky dostanete odpovede na RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE 2017, 11. apríla v Bratislave. V sekcii lojalita Vás čakajú 4 exkluzívne prezentácie a inšpirujúca diskusia, ktorú si nenechajte ujsť.

Uložiť