Vyberte stranu

Rozumieť zákazníkovi padne mnohým zaťažko.

Retail, podobne ako značky, sa musí prispôsobovať neustálym zmenám podmienok na trhu.

Či sa nám to páči, alebo nie, dnes musíme hrať tak, ako si to praje zákazník. Musíme sa dostať do srdca zákazníka. Čím lepšie rozumieme, čo si zákazník skutočne praje, čím viac ho očaríme, namiesto toho, aby sme sa sústredili len na samotný predaj, o to budeme atraktívnejší. Čím budeme z perspektívy zákazníka atraktívnejší, o to budeme úspešnejší”, približuje tému inovácií prof. Dr. Peter Littmann.


Konštatuje, že len ten retailový manažment, ktorý dokáže permanentne úspešne inovovať, vie upútať dlhodobý záujem potenciálnych investorov.

Jedným z hlavných rečníkov RETAIL INNOVATION conference je marketingový expert Peter Littmann, ktorý, okrem iného, vyniesol značku Hugo Boss z lokálnej odevnej firmy do svetovej globálnej špičky. Profesor Dr. Peter Littmann je generálnym riaditeľom poprednej poradenskej spoločnosti BRANDINSIDER GmbH v Hamburgu a zároveň poradcom medzinárodných spoločností, ako napríklad BMW, Porsche, Google a McDonalds. Počas svojej profesionálnej kariéry zastával početné riadiace pozície v oblastiach manažmentu, marketingu, predaja a financií.

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť