Vyberte stranu

Spoločnosť U&Sluno oboznámi účastníkov s unikátnym procesom a samotnou technológiou pre zlepšenie dostupnosti tovaru na regáloch kamennej predajne, tzv. ON-SHELF AVAILABILITY, účinnou ako pre retailerov, tak pre dodávateľov tovaru. „Ide o technologickú inováciu, kde partnerský program umožňuje zdieľať a vyhodnocovať dáta a okamžitou akciou riešiť vyššiu spokojnosť zákazníka.“ predstavuje Tibor Tabery, retail konzultant a zakladateľ konceptu RETAIL INNOVATIONS.

Miloš Hammer po ukončení štúdia v USA pôsobil v telekomunikáciách a následne zakotvil v sektore FMCG, kde postupne riešil témy Operations, Supply chain, Logistics a E-commerce. Veľkú časť profesionálnej dráhy strávil v spoločnostiach MAKRO Cash Carry, METRO Slovakia a Maspex –Walmark. 7 rokov viedol ECR Czech Republic a pôsobil tiež ako člen predstavenstva v GS 1.

V poslednom období sa špecializuje na E-commerce, IT a logistiku v spolupráci s firmami Craffords a U&Sluno.

Viac sa dozviete na unikátnej konferencii v bratislavskom hoteli LINDNER pod názvom RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE.

Konferencia sa pozrie na tri základné retailové oblasti – kamenný obchod, marketing a nové technológie. V týchto troch oblastiach rečníci predstavia inovatívne a inšpiratívne témy, ktoré určite obohatia poznanie každého účastníka.

Vstupenky sú teraz v predaji vo zvýhodnenom režime. Podrobnejšie informácie k tomuto podujatiu, ktoré sa uskutoční 11. apríla 2017, neustále pribúdajú na portáli www.archive.archive.retail-innovations.com.